Złota księga bajek Kot-o-ciaki oraz Robot Trains

Złota księga bajek Kot-o-ciaki oraz Robot Trains

Ulubiona postać waszego dziecka to….? A może jest ich kilka, jak w naszym przypadku? Mój synek uwielbia oglądać najróżniejsze bajki, ale tylko kilka z nich przykuwa jego uwagę na dłużej.

Jakiś czas temu odkryliśmy wspaniałe przygody Kot-o-ciaków i dlatego gdy na rynku wydawniczym pojawiła się książka o ekscytujących przygodach Pianki, Krakersa i Budynia, to musieliśmy ją mieć w swojej biblioteczce. To już druga pozycja o tych kociakach na naszej półce. Pierwsza została już wyeksploatowana, czas zanurzyć się w nowych historiach wesołych zwierzaków.

W środku znajduje się aż 13 niezwykłych opowieści. Są one napisane na podstawie nakręconych odcinków, toteż znamy je już dosyć dobrze, a Mirek ma ogrom frajdy opowiadając podczas czytania, co się zaraz wydarzy. Wspólnie z bohaterami możecie przeżyć pierwszy lot samolotem, znaleźć skarb czy poznać kosmitów. Na dodatek wspólnie z kociakami nakręcicie film o wielorybie i przekonacie się co Tatuś dostał na urodziny. Ta książka to wspaniała lektura do poduszki, lekka, wesoła i przyjemna. Pobudza wyobraźnię i cieszy oko kolorowymi ilustracjami.

Kolejna z seri to “Robot Trains” w środku której również znajdziecie aż 13 opowieści o przygodach Stalowego Patrolu. W tym przypadku również są to historie opisane na podstawie bajek z drugiego sezonu kreskówki. Jest to niezwykły zbiór opowieści o współpracy i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom bajek o pociągach. Nie brak w nim kolorowych ilustracji, prosto z ekranu. Dlatego też przygoda wciąga jeszcze bardziej. Nie sposób jest się oderwać.

Cała Złota seria to przepiękne wydania opowieści prosto z ekranu. W ofercie wydawnictwa znajdziecie również opowieści o Maszy, Smerfach oraz Bobie Budowniczym. Z pewnością wybierzecie odpowiednią dla swojego malucha.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont