Zachować wspomnienia

Zachować wspomnienia

Niełatwo jest zatrzymać wspomnienia. Nie łatwo zapamiętać każdy ich najmniejszy szczegół. I chociaż staramy się wrzucać je do swoistej myślodsiewni, to zawsze po części nam umykają. Nic więc dziwnego, że świat wynalazł aparaty fotograficzne i z każdym rokiem udoskonala je coraz bardziej. Potrzeba zachowania, zatrzymania chwili istnieje w każdym z nas. W każdym sercu jest takie miejsce na najpiękniejsze momenty z naszego życia. A co gdyby te momenty zamknąć nie tylko w sercu ale też w książce? W książce, która zostanie z wami na długo, a potem przejdzie przez pokolenia. Taka opcja wydaje się kusząca i daje możliwość zatrzymania naszych wspomnień na stulecia. W ten sposób możemy zostać na tym świecie tak długo jak długo będą żyły nasze wspomnienia.

Kierując się właśnie tym co opisałam wyżej, postanowiłam że wspomnienia mojej rodziny będę przynajmniej raz w roku zatrzymywać w książce pełnej barw. Wrzucę tam wszystkie najpiękniejsze fotografie, słowa, które sprawiły, że może życie stało się lepsze. Myśli, które pozwoliły mi się rozwijać, a przede wszystkim nasze uśmiechy, łzy radości i piękno które nas otacza.

Z pośród ogromnej oferty fotoksiążek postawiłam na firmę Saal Digital, która tworzy najlepszej jakości foto wspomnienia. Ma ogromną ofertę przygotowaną specjalnie do takich działań. Zacznę od tego gdzie ich znaleźć: www.saal-digital.pl. By teraz płynnie przejść do tego, czego możecie się po nich spodziewać.

W swojej ofercie, firma Saal proponuje wam stworzenie fotoksiążki odpowiadającej waszym potrzebom. Możecie samodzielnie wybrać papier, okładkę i to co znajdzie się we wnętrzu. Macie możliwość dobrania sobie eleganckiego pudełka i tak dalej i tak dalej. Jednakże najważniejsze jest to, że możecie zaprojektować ją całkiem sami. Nie musicie być wziętym grafikiem by stworzyć to cudo, wystarczy skorzystać z aplikacji Saal Design, gdzie dostępne jest wiele możliwości projektowania wraz z szablonami oraz np. funkcją autolayout umożliwiającą automatyczne rozmieszczanie zdjęć. Uwierzcie mi, że nie ma w tym nic trudnego. Instalujecie aplikację, dodajecie swoje zdjęcia, wybieracie szablon, a potem magia dzieje się sama. Natomiast jeśli jednak odrobinę lubicie projektować, to możecie samodzielnie przygotować swoją fotoksiążkę od deski do deski, za pomocą popularnych programów graficznych.

Nie będę się już rozpisywać na temat zalet fotoksiążki, bo myślę że sami wiecie jak niesamowity jest to produkt. Od siebie dodam tylko jeszcze, że jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Ten fakt jest najważniejszy i firma Saal Digital spełnia go w 100%.  Dodatkowo obsługa klienta to najwyższy poziom, a zamówienie jest realizowane w trybie ekspresowym. A teraz przejdźcie na sam dół, kliknijcie w link i zamówcie własną najpiękniejszą fotoksiążkę. Koniec roku jest bliski, więc macie okazję sprawić sobie najpiękniejszy prezent pod choinkę.

Kocham Was

B.

Saal Digital