Uwaga Trolle 2 w akcji!

Uwaga Trolle 2 w akcji!

Czy wasze pociechy pokochały już szalone Trolle? A może jeszcze nie znają tych niezwykłych cudaków? Poppy, Mruk oraz ich przyjaciele już jakiś czas temu zawładnęły dziecięcym światem, a teraz powracają z nowymi przygodami, które zachwycą wasze dzieciaczki.

Aby zabawa była jeszcze lepsza, możecie do waszej biblioteczki dołączyć dwie wspaniałe książki i dzięki temu przedłużyć radość maluchów. Razem przeczytajcie historyjki, które bawią i cieszą fantastycznymi kolorami. Bo świat Trolli to wyjątkowo tęczowe miejsce, pełne najpiękniejszych barw.

Jedną z tych książek jest “Nowa kolekcja bajek”, która zawiera opowieści napisane na podstawie obu filmów. Kolejny raz możecie przeżyć ich przygody i wyruszyć na odsiecz towarzyszom porwanym przez Bergenów. Poznacie niezwykłe zwierzątko, które pojawiło się w wesołych Trollowicach, a podróże bohaterów rozbawią was i zaskoczą swoim niebezpieczeństwem. To książka pełna emocji, trzymających w napięciu sytuacji, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Druga natomiast pozycja to najnowsza z serii “Moje bajeczki”. Ona również zawiera aż cztery opowiadania o wesołych Trollach. To właśnie w niej zobaczycie jak wyglądają święta u tych kolorowych postaci, jak poradzą sobie w trasie koncertowej, jak brzmi wiosna, a także jak bawić się na dobrej imprezie.
W obu książkach czeka na was moc przygód, z którymi nic nie jest w stanie się równać. Dlatego też pozostało mi życzyć wam wspaniałej zabawy.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont