Szukaj i znajdź Muminki :D

Szukaj i znajdź Muminki :D

Seria “szukaj i znajdź” już nie po raz pierwszy gości w naszym domu. Jakiś czas temu zaopatrzyliśmy się w stosik tego typu książek, bo to świetny sposób na chłodne wieczory, zabawę w podróży czy relaks na tarasie. Sięgamy po nie w najróżniejszych sytuacjach i za każdym razem sprawdzają się znakomicie.

Każda z tych książek polega na wyszukiwaniu elementów na dużym obrazie. Dziecko podczas tej zabawy uczy się spostrzegawczości i muszę przyznać, że mój synio jest w tym mistrzem 😀 Niestety szybko dochodzimy do momentu, gdy zna już wszystkie obrazki na pamięć. Ale czy to musi być koniec zabawy? Absolutnie nie! Wciąż wymyślamy sobie nowe rzeczy do wyszukiwania, a do obrazków dopowiadamy własne niesamowite historie. Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia, a ta na szczęście jest szeroka jak ocean.

Tym razem do naszej biblioteczki dołączyły książki “Muminki w dżungli” oraz “Muminki i zima”. Obie wydane są na twardych kartach, które przetrwają wszelkie warunki. Zabieramy je ze sobą w każdą podróż, bez obaw że ulegną zniszczeniu w aucie czy na plaży. To wydanie jest przepięknie ilustrowane więc zabawie nie ma końca. Trudno się od nich oderwać. Dlatego też polecamy je z czystym serduchem.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont