Straszne Historie Maszy – Opowieści z dreszczykiem

Straszne Historie Maszy – Opowieści z dreszczykiem

A może tak odrobina dreszczyku w przerwie do świątecznych przygotowań? Już niedługo rozpocznie się grudzień i zacznie się zimowe szaleństwo. W sklepach pojawią się świąteczne dekoracje, zaczniemy planować święta i potrawy na wigilijny stół, a i gorączka świątecznych prezentów raczej nas nie ominie.

Dlatego też, warto wprowadzić w ten coroczny szał, coś zupełnie nowego. Taką nowością są opowieści dla najmłodszych, ale z dreszczykiem. Przedstawiam wam “Straszne historie Maszy”, gdzie w dziewięciu opowieściach, znajdziecie coś dla maluchów, które lubią się odrobinę bać.

Książka wydana jest w świecącej formie, więc śmiało możecie czytać ją po ciemku lub przy latarce, co zwiększy tylko emocje, które towarzyszą nowym przygodom dziewczynki. Masza w lekki i zabawny sposób przedstawi swoje lęki i pomoże je przezwyciężyć. Ta lektura, to świetny punkt wyjścia do rozmów o słabościach z waszymi dziećmi.

Jak zwykle w książkach tego typu, nie brakuje przepięknych ilustracji, a już samo wydanie, okładka jest wyjątkowe. Całość cieszy oko malucha i zaprasza do wspólnej zabawy. Miłego czytania Kochani.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont