Seria nostalgia, czyli bajki, które są nie tylko dla dzieci

Seria nostalgia, czyli bajki, które są nie tylko dla dzieci

Niejednokrotnie zachęcałam was do sięgania po opowieści z dzieciństwa i przedstawiania ich swoim dzieciom. Ja robię to odkąd Mirek pojawił się na świecie. Być może to kwestia sentymentu, ale ogromnie wierzę w to, że te bajki były spokojniejsze, bardziej magiczne, niosące ważne przesłania. Najzwyczajniej w świecie uważam je za piękne i warte poznania. Dlatego też dziś polecam Wam z całego serca najnowszą serię takich właśnie opowieści, oznaczoną idealnie pasującym hasłem “nostalgia”. W serii znajdziecie najpiękniejsze opowieści Disneya, które towarzyszyły tam, towarzyszą naszym dzieciom i mam nadzieję, że jeszcze wielu pokoleniom. Wszystkie tytuły znajdziecie tutaj, a dziś u mnie dwa z nich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bambi. Nostalgia
Wybierz się w nostalgiczną podróż do świata ponadczasowych opowieści filmowych Disneya. Daj się porwać tej chwytającej za serce opowieści i bohaterom, którzy zaprowadzą cię w głąb lasu. To właśnie tam mieszka niezwykły jelonek Bambi. Opatrzona klasycznymi ilustracjami z lat czterdziestych historia Bambiego to jedna z ulubionych baśni dzieci na całym świecie. Eleganckie wydanie nawiązujące do starych książek powoduje, że Bambi będzie idealnym prezentem zarówno dla dzieci, jak i rodziców, a nawet dziadków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pinokio. Nostalgia
Wybierz się w nostalgiczną podróż do świata ponadczasowych opowieści filmowych Disneya. Pinokio to jedna z najbardziej wzruszających klasycznych historii. Przeżyj raz jeszcze niezapomniane przygody z pajacykiem, który mimo że jest drewnianą zabawką, musi zmagać się z ludzkimi słabościami, by w nagrodę za dobre postępowanie stać się prawdziwym chłopcem.

W serii klasycznych opowieści filmowych Disneya ukazały się także: Alicja w Krainie Czarów, Zakochany Kundel, Piotruś Pan, Król Lew oraz Bambi.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont

*wszystkie opisy książek pochodzą od wydawcy