Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, Lunapark ENERGYLANDIA

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, Lunapark ENERGYLANDIA

Długie rozmyślania nigdy nie były naszą mocną stroną. Jeśli chcemy spełnić swoje marzenia, działamy. Dlatego kiedy pojawiła się możliwość wyjazdu do niesamowitego miejsca, jakim jest Energylandiia, wiedzieliśmy że skorzystamy w trybie pilnym. Pierwszy wyjazd zaplanowaliśmy na bliziutki majowy termin, niestety na miejscu pogoda spłatała nam psikusa. Lało się z nieba jak z wiadra. Znaleźliśmy więc sobie nowe zajęcia pod dachem, a podróż do tego niezwykłego parku rozrywki zaplanowaliśmy na cieplejszy czerwiec. I udało się! Dotarliśmy do tego cudownego miejsca w połowie miesiąca. Z plecaczkiem na plecach i najpotrzebniejszym ekwipunkiem rozpoczęliśmy swoją przygodę.

Po przekroczeniu bram Energylandii wkroczyliśmy do niezwykłego świata, pełnego barw, pozytywnej energii i uśmiechu. Wrzuciliśmy na luzz. Postanowiliśmy korzystać z przyjemności bez spięć, odwiedzać atrakcje na które starczy nam odwagi, a przede wszystkim podążyć tam, gdzie nasz mały M. będzie miał ochotę. Ten dzień miał być rodzinny, pełen szczęścia i radości. I tak właśnie go zapamiętałam.

Zacznę od przyjazdu i parkingu, bo to bardzo ważny temat. Ogromną zaletą są gigantyczne parkingi, mogące pomieścić tysiące samochodów. Nawet jeśli zaparkujecie na samym końcu, specjalna kolejka dowiezie was pod bramę parku.

Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, przeznaczonych dla osób w każdym wieku. Od najmłodszych pociech, po starszych odważnych duchem. Cały kompleks znajduje się w miejscowości Zator i jest otwarty już od kilku lat. Wciąż się rozbudowuje, a odwiedzający mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi i duży komfort. Bilety wstępu upoważniają do odwiedzania wszystkich atrakcji do woli i bez limitu. Można spędzić tu cały dzień, a my bawiliśmy się okołu siedmiu godzin. Nuda nie wkradła się nawet na chwilę, wręcz przeciwnie.

Park podzielony jest na cztery strefy: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna oraz Water Park. Ze względu na wiek Mireczka, najbardziej atrakcyjna dla nas okazała się ta pierwsza. Spotkaliśmy w niej postacie z ulubionych bajek, a mały M. mógł zostać kierowcą, pilotem i strażakiem. Podziwialiśmy księżniczki, krasnale, zwierzątka i lataliśmy na magicznych Gryfach. Wszystko to odbywało się w wyjątkowo bezpieczny i przyjazny sposób. Przy każdej atrakcji zadbano o zadaszenie kolejki czekającej na wstęp. To rozwiązanie idealne w nasłonecznionych hektarach. Plusem okazały się również rozmieszczone w parku, czyste miejsca do pielęgnacji dzieci.

Na terenie Parku znajdują się również różnego rodzaju gry i zabawy oraz cztery widowiskowe sceny, na których odbywają się różne pokazy. Nie brak również sklepów z pamiątkami, lodziarni i miejsc w których można zasilić głodne brzuszki. Hitem okazała się dla nas Lemoniada, która sprzedawana była w wielu miejscach i dobrze łagodziła pragnienie w upalny dzień. Dostrzegłam, że w Energylandii odbywają się również warsztaty różnego rodzaju. Hitem i najbardziej promowanym obiektem jest Mega Coaster Hyperion. Z oczywistych względów niedostępny dla małego M., ale za to Grześ, mój najodważniejszy na świecie mąż, odbył ten ekscytujący rajd. Nie jestem w stanie opisać jego ekscytacji, ale jedno wiem, z pewnością było warto.

Wizyta w Energylandii była dla nas nie tylko przygodą, ale również bezcennym czasem spędzonym wspólnie. Zbudowaliśmy kolejne wspomnienia, które zostaną z nami na długo. Poznaliśmy nowe i bawiliśmy się na całego.

Specjalnie dla was mam RABAT na bilety do Energylandii od firmy Prezent Marzeń.

Kupując bilety tutaj, do końca czerwca możecie wprowadzić kod rabatowy: ZaBialymPlotkiem5 i kupić bilety na rodzinną wizytę w tej cudownej krainie. Bilety możecie nabyć już teraz (póki rabat jest aktywny), a wykorzystać je w późniejszym czasie. Macie na to nawet kilka miesięcy.

Pozostało mi tylko życzyć Wam wspaniałej zabawy i cudownie spędzonego czasu z najbliższymi.

B.

 323 thoughts on “Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, Lunapark ENERGYLANDIA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.