Rodzinny park rozrywki Magiczne Ogrody

Rodzinny park rozrywki Magiczne Ogrody

Trzy podejścia czekały nas zanim dotarliśmy do Magicznych Ogrodów. Za pierwszym razem, w drodze do celu nasze auto odmówiło współpracy. Przy podejściu numer dwa zabrakło wolnej chwili i pogody. Za trzecim razem udało się dotrzeć do wymarzonego miejsca i to w szerszym gronie rodzinnym. Grunt to się nie poddawać, mówią.

Magiczne Ogrody to niesamowite miejsce w Polsce. Cudowny rodzinny park tematyczny, stworzony w oparciu o oryginalną baśniową historię. Mieszkają w nim niezwykłe istoty. Można je znaleźć wśród setek kwiatów i drzew, jak na prawdziwie bajeczną krainę przystało. Wśród tej wyjątkowej scenerii kryją się atrakcje stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka. Niektóre stawiają przed nim wyzwanie, inne służą odstresowaniu i poznaniu. Pobyt w parku to jedna wielka przygoda, zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, którzy swobodnie wraz z dzieckiem, mogą brać czynny udział we wszystkich zabawach. Wspólnie spędzony czas jest na wagę złota, a w Magicznych Ogrodach można go wykorzystać stuprocentowo.

Jako rodzice, najbardziej doceniliśmy właśnie ten fakt, że wspólnie mogliśmy uczestniczyć we wszystkim. Nasz mały M. jeszcze nie dysponuje tak dużą dawką odwagi, aby skorzystać samodzielnie z niektórych atrakcji. Kiedyś do tego dorośnie, ale dziś cieszę się z każdej chwili, którą chce spędzać z nami. Za parę lat pewnie za tym zatęsknię. Wolę więc czerpać garściami z takich momentów.

Czasem jednak, nawet najlepsza zabawa wymaga przerwy. Na szczęście w Magicznych Ogrodach pomyślano również o tym. Znajdzie tam restauracje, kawiarnie i budki z lodami. Nie brakuje również toalet z przewijakami dla najmłodszych. A najważniejsze, że na każdym kroku znajdują się wygodne miejsca odpoczynku. Spokojnie możecie zrobić sobie piknik, lub odpocząć na piaszczystej plaży.

Świat Magicznych Ogrodów ma również jedną ogromną zaletę. W cenie biletu możecie korzystać ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile dusza zapragnie.

Wierzę, że jednym z najcenniejszych darów, jakie możemy podarować naszym dzieciom, to czas. Ma on ogromne znaczenie w budowaniu rodzinnych relacji, niepowtarzalnych uczuć. To trochę taka inwestycja na lata. Warto więc zatroszczyć się o takie chwile. By dobrze to zaplanować, często korzystamy z propozycji Prezentu Marzeń. W swojej ofercie mają ogrom pomysłów na wymarzony i oryginalny sposób spędzenia wolnego czasu.  Na tym portalu możecie zainwestować w atrakcję dla swojej rodziny lub wybrać nietuzinkowy prezent dla najbliższych. A bilety do Magicznych Ogrodów możecie nabyć tutaj.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mam również dla was RABAT na Magiczne Ogrody.

Kupując bilety tutaj, do końca czerwca możecie wprowadzić kod rabatowy: ZaBialymPlotkiem10 i kupić bilety na rodzinną wizytę w tej cudownej krainie. Bilety możecie nabyć już teraz (póki rabat jest aktywny), a wykorzystać je w późniejszym czasie. Macie na to nawet kilka miesięcy.

Pozostało mi tylko życzyć Wam wspaniałej zabawy i cudownie spędzonego czasu z najbliższymi.

B.512 thoughts on “Rodzinny park rozrywki Magiczne Ogrody”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.