Prezent Idealny? Dzień Babci i Dzień Dziadka

Prezent Idealny? Dzień Babci i Dzień Dziadka

Rokrocznie zbliża się ta data, to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Rozpoczyna się wówczas poszukiwanie idealnego upominku, a co za tym idzie dylemat, jak nie powtórzyć się z kolejnym prezentem. Pomysłów są setki, ale jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego mam dla Was pomysł perfekcyjny.

Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu ta data to dla mnie nie tylko radość z robienia pocztówek z dzieckiem, ale również nostalgia związana z tęsknotą za moją ukochaną babcią. Zawsze tego dnia czuję zapach jej rosołu i domowego makaronu, chodzą za mną jej kanapki ze szczypiorkiem, a w głowie rozbrzmiewają opowieści z jej życia i kraju w którym się urodziła. Dlatego też ogromnie żałuję, że nie spisywałam tego wszystkiego dla siebie i kolejnych pokoleń. Te wspomnienia kiedyś się zatrą, a przecież mogłyby pozostać z nami na dłużej.

Moim marzeniem jest, by mój syn nie żałował zacierających się wspomnień, gdy kiedyś zabraknie mu dziadków. Dlatego też postawił na prezent, który zostanie z nami na lata i pomoże zachować wszystkie najcudowniejsze chwile.

“Opowiedz mi Babciu” to książka do przechowywania wspomnień. Jej autorem staje się nie kto inny, ale właśnie ukochana Babcia. Jest w niej miejsce na opowiedzenie całej niesamowitej historii jej życia, poczynając od pamięci o jej dziadkach, na wnukach kończąc. Na jej kartach seniorka opowiada o tym jakim była dzieckiem, jak radziła sobie z nauką, czy chodziła na tańce z Dziadkiem, jakie prezenty najlepiej zapadły w jej pamięć. Krótko mówiąc Babcia może zanotować tu wszystkie swoje wspomnienia, które kiedyś powierzy swoim dzieciom i wnukom, a może nawet prawnukom. Książka jest pięknym albumem wspomnień. Wydana w przepięknej twardej oprawie, będzie w rodzinie przez wiele, wiele lat. To naprawdę wyjątkowy prezent, nie tylko na dzień babci. Możecie podarować go tej wspaniałej kobiecie w każdym momencie jej życia i na każdą okazję.

Istnieje również wersja tej książki dla ukochanego Dziadka. Macie więc możliwość obdarowania obojga seniorów i zachowania ich wspomnień.

Wiem, że przedstawiłam wam już prezent idealny, ale istnieje jeszcze jeden, równie perfekcyjny. Tym razem jest to książka, która może być podarunkiem wspólnym dla obojga dziadków. Nareszcie będą mieli nad czym głowić się wieczorami, tak by pozostawić pokoleniom najpiękniejsze wspomnienia. Mówię tu o tytule “Drzewo rodowe naszej rodziny”. Jest to książka do udokumentowania rodowodu i historii rodzinnej.

W tej przepięknej księdze stworzyć można przejrzyste drzewo genealogiczne, do którego można wpisać nawet trzy pokolenia. Każdemu członkowi rodziny dedykowana jest specjalna strona, na której można napisać o niej więcej informacji. Jednocześnie każdy z nich może napisać na swojej stronie krótkie pozdrowienia dla rodziny. Ta książka może stać się inspiracją do odwiedzenia swoich krewnych, pojednania i wspólnego budowania wspomnień.

Uważam, że obie książki mogą stać się niezwykle cennym skarbem rodzinnym. Zachęcam was do wyboru tak niezwykłego prezentu, który pozostanie z wami na lata. To naprawdę wyjątkowy i idealny podarunek.

B.