Powrót do przeszłości, czyli całkiem nowa odsłona ukochanego Kubusia i jego przyjaciół.

Powrót do przeszłości, czyli całkiem nowa odsłona ukochanego Kubusia i jego przyjaciół.

Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik to postacie które cieszyły mnie w dzieciństwie. Dziś odżywają na nowo i umilają czas mojemu synkowi. Wspaniale jest wrócić do tych historii, przeżyć z bohaterami nowe przygody i bawić się wśród nich z własnym dzieckiem. Te książki nie tylko cieszą oko, bawią, ale również uczą. Zobaczcie najpiękniejsze wydania i najcudowniejsze opowieści z cyklu “Kubuś i Przyjaciele”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubuś i Przyjaciele. Miniksiążeczka malucha
Doskonała zabawa z Kubusiem i jego przyjaciółmi! Książka zawiera trzy kolorowe układanki, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć zdolności w zakresie koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej i orientacji przestrzennej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubuś i przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem
Ta książka to zbiór krótkich opowiadań o Kubusiu i jego przyjaciołach. Zanurz się w niezwykły świat Misia, a potem śnij, że jesteś jednym z jego przyjaciół i mieszkasz w Stuwiekowym Lesie! Te historie świetnie się nadają do czytania na dobranoc, w podróży i w każdym innym momencie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubuś i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek
Gdzie się podział ogon Kłapouchego? Kto i dlaczego kradnie marchewki z ogrodu Królika? Kto jest odpowiedzialny za dziwne zdarzenia w chatce Prosiaczka? Czyżby zamieszkały tam hefalumpy i wuzle? Dołącz do Kubusia Puchatka i jego przyjaciół i przeżyj przygodę w Stumilowym Lesie!

„Kubuś i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” to zbiór trzech ciepłych i mądrych opowieści o przygodach najsłynniejszego misia wszechczasów. Opowieści o Kubusiu Puchatku będą doskonałą okazją do wspólnego czytania i rozmów z dzieckiem, a piękne, klasyczne ilustracje sprawią, że lektura będzie prawdziwą przyjemnością.

W książce „Kubuś i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” znajdziesz:
● trzy piękne historie o sympatycznych mieszkańcach Stumilowego Lasu;
● uwielbianych przez dzieci bohaterów;
● zachwycające ilustracje;
● twardą oprawę, która przetrwa wiele godzin wspólnego czytania.

W serii Bajeczna ukazują się piękne, dopracowane wydania klasycznych i współczesnych bajek kochanych przez najmłodszych. Bogate ilustracje, twarda oprawa i dużo tekstu zapewni doskonałą rozrywkę dzieciom. Mądre opowieści staną się świetnym punktem wyjścia dla rodziców do rozmów z kilkulatkami.

Wydawnictwo Harper Collins, przygotowało ogromny asortyment książek o tej tematyce, do zakupów odsyłam was tutaj, z pewnością znajdziecie pozycję odpowiednią dla waszego malucha.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont

*wszystkie opisy książek pochodzą od wydawcy