Podano do stołu!

Podano do stołu!

Czy wasze pociechy też są niejadkami? A może tak jak mój malec nie mogą usiedzieć w jednym miejscu i ich posiłki wyglądają jak najdłuższa wędrówka z przeszkodami? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to mam dla was rozwiązanie tego problemu. Wydawnictwo Harper Kids postarało się o wspaniałe pomoce jadalniane 😉 i uwaga! to nie jest magiczna łyżka czy widelec, ale coś znacznie znacznie lepszego.

Przed Wami, a może powinnam raczej powiedzieć: przed talerzami waszych dzieciaczków pojawi się seria “Podano do stołu”. Co to takiego? Otóż są to książeczki, które zawierają w sobie magiczne strony z zadaniami. Każdą z nich możecie wyrwać i wykorzystać jako podkładkę pod talerz. Gdy wasz maluch zasiada do obiadu, swoją energię może spożytkować rysując, ćwicząc czytanie, rozwiązując zagadki itd. W międzyczasie pochłonie swój posiłek, a wy unikniecie Jasiowych wędrowniczków. Dodatkowo dzieciaki rozwijają swoje talenty. Krótko mówiąc, dla rodzica to tzw. win – win 😀 a dla dziecka, sama radość. Może nawet uda wam się przemycić kawałek marchewki, gdy maluch będzie skupiony na kolorowaniu ulubionej postaci.

Książeczki są już w sprzedaży i dostępne są z wieloma różnymi bohaterami. Znajdą się tu ulubieńcy chłopców i dziewczynek: Bing, Kucyki Pony, Kot-o-ciaki, Muminki oraz Masza. My zaopatrzyliśmy się we wszystkie, bo dobrej zabawy nigdy zbyt mało. W każdej z nich znajdziecie aż 24 podkładki pod talerz, a cena za te cudo jest rewelacyjna. Tutaj znajdziecie wszystkie z nich i polecam zrobić sobie niezły zapas, bo idą jak woda. Każda strona, to zupełnie nowa przygoda, a tylko od was zależy czy dzieci skorzystają z zakładek przed posiłkiem, w jego trakcie, czy tuż po. Bawcie się dobrze 🙂 i nie musicie dziękować. Teraz już każdy posiłek będzie znacznie przyjemniejszy.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont