Nowa kolekcja bajek – Bing & DC

Nowa kolekcja bajek – Bing & DC

Nareszcie! Nowe pozycje z serii “Nowa kolekcja bajek” już są dostępne. Tym razem wybraliśmy niezawodnego Binga oraz Superbohaterów z DC. Czas wkroczyć w nowy etap bajowania i pokazać Mirusiowi, że poza słodkimi bohaterami bajek dla najmłodszych, są jeszcze superbohaterowie, na których wychowały się już pokolenia dzieciaków.

Tak, Mirek ma już 5 lat i wkraczamy w ten etap. Etap, w którym Batman jest najlepszym przebraniem na bal kostiumowy, Superman ma najlepszą pelerynę, a Joker to wyjątkowo śmiechowy gość.

DC Comics. Nowa kolekcja bajek*
Przenieś się do świata swych ulubionych postaci z uniwersum DC. W tej książce znajdziesz cztery nowe, niepublikowane wcześniej opowieści o narodzinach mocy Wonder Woman, Supermana, Bat Girl oraz Batmana. Poznaj ich niesamowite historie! Przekonaj się, jak trafił na Ziemię Superman i skąd Wonder Woman otrzymała swoje lasso prawdy. Weź udział w niezwykłej przygodzie i sprawdź, dlaczego zło nie ma żadnych szans w starciu z superbohaterami!

Książka jest odpowiednia pod względem treści i grafiki dla dzieci, które umieją czytać samodzielnie, warto polecić ją także tym rodzicom, którzy chcą czytać maluchom do poduszki albo podczas podróży.

Bing. Nowa kolekcja bajek*
„Oto Bing ciekawski, uroczy królik, który uwielbia zabawę! Bingowi zawsze towarzyszy jego przyjaciel i opiekun Flop. Pozostali przyjaciele Binga to Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Razem codziennie przeżywają̨ niesamowite przygody!”

Uroczy królik Bing uwielbia się bawić. Ma grono wiernych przyjaciół, z którymi codziennie przeżywa wspaniałe przygody. Ta wesoła ferajna uwielbia karmić kaczki w parku, śpiewać i bawić się w chowanego. Czasem też udaje im się przygotować pyszny koktajl. Albo złapać ciuchcię do toalety. Ich opiekun Flop pomaga im we wszystkim, a czasem oni pomagają jemu. Poznaj wszystkie przygody Binga i spółki! W książce „Bing. Nowa kolekcja bajek” znajdują się cztery bogato ilustrowane opowiadania: Kaczki, Koktajl, Zabawa w chowanego i Opieka nad Flopem. Wszystkie są adaptacją tekstów autorstwa Teda Dewana. To doskonała propozycja dla ciekawych świata przedszkolaków, które znają uroczego Binga i jego przyjaciół z bajki emitowanej na kanale Mini Mini +. Edukacyjne opowieści o Bingu pomagają dziecku poznać świat, uczą, bawią i dostarczają wzruszeń, więc spodobają się również tym maluchom, które jeszcze Binga nie znają. Opowiadania dotyczą życia i sytuacji, z którymi dziecko mierzy się na co dzień. Podczas lektury można dziecku wytłumaczyć wiele kwestii i wskazać, jak sobie radzić z trudnymi emocjami.

*opisy książek pochodzą od wydawcy

Powiem wam szczerze, że strzelałam w ciemno z tymi superbohaterami. Nie miałam pojęcia czy rzeczywiście przypadną do gustu mojemu synkowi. I chociaż trafiłam w dziesiątkę, to nadal nie rezygnujemy z Binga, Tomka czy Psiego Patrolu. Dla nich nadal będzie miejsce, jeszcze przez dość długi czas.

Ogromnie się cieszę, że Miruś jest tak ciekawy świata i nie ogranicza się tylko do jednego ulubionego bohatera. Dzięki temu mamy możliwość poznania najróżniejszych historii i emocji. Dzięki wydawnictwu Harper Kids u nas nigdy nie wieje nudą. Seria “Nowa kolekcja bajek” wciąż przysparza nam wielu nowych wspaniałych przygód.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont