Lokomotywy na tropie, Kotociaki na tropie – Szukaj i znajdź

Lokomotywy na tropie, Kotociaki na tropie – Szukaj i znajdź

Czy też odczuwacie strach na kolejne dni spędzone niewiadomo jak długo z dzieckiem w domu? Muszę przyznać, że Rząd kolejny raz zafundował mi prawie zawał serca. Cóż, takie mamy czasy, trzeba sobie jakoś radzić. Z pomocą jak zwykle przybiega moje ukochane wydawnictwo Harper Kids, które w swojej ofercie ma ogrom wspaniałych i zajmujących książeczek dla dzieci.

Tym razem postawiłam na serię “szukaj i znajdź”, która już jakiś czas temu bardzo spodobała się mojemu synkowi. Wybrałam dwie najnowsze, których jeszcze nie mamy i lada moment znalazły się w naszym domku. Są wspaniałe bo nie wymagają obecności rodzica przy wyszukiwaniu zagubionych elementów. Jednocześnie mogą być również punktem wyjścia do wspaniałej wspólnej zabawy. A gdyby tak po rozszyfrowaniu wszystkich łamigłówek, schować kilka przedmiotów we własnym domu i bawić się w najlepsze dalej?

Ktoś kiedyś powiedział, że ograniczać może nas tylko nasza własna wyobraźnia. Toteż niech zabawa trwa. Bawcie się dobrze i wybierzcie książeczki ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Opis wydawcy:

Lokomotywy na tropie. Tomek i przyjaciele. Szukaj i znajdź

Lokomotywy na tropie. Tomek i przyjaciele. Szukaj i znajdź” to zaproszenie do spędzenia miłych chwil z Tomkiem i innymi Naprawdę Użytecznymi Lokomotywami. W książce znajdziesz duże, kolorowe ilustracje z ulubionymi bohaterami. Można je oglądać bez końca, szukając zabawnych szczegółów i obiektów wskazanych w tekście. Książka pozwala wykształcić spostrzegawczość malucha, umiejętność liczenia na podstawowym poziomie, a także znajomość kolorów i kształtów.

Obrazki zostały opracowane z uwzględnieniem możliwości percepcyjnych kilkulatka – z wyszukiwaniem na nich elementów poradzą sobie nawet bardzo młodzi czytelnicy!

Kotociaki na tropie. Kot-o-ciaki. Szukaj i znajdź

Kot-o-ciaki na tropie. Szukaj i znajdź” to zaproszenie do spędzenia miłych chwil w towarzystwie Pianki, Krakersa, Budynia, a także ich rodziny i przyjaciół. W książce znajdziesz duże, kolorowe ilustracje z ulubionymi bohaterami serialu Kot-o-ciaki. Można je oglądać bez końca, szukając zabawnych szczegółów i obiektów wskazanych w tekście.

Książka pozwala wykształcić spostrzegawczość malucha, umiejętność liczenia na podstawowym poziomie, a także znajomość kolorów i kształtów. Obrazki zostały opracowane z uwzględnieniem możliwości percepcyjnych kilkulatka – z wyszukiwaniem na nich elementów poradzą sobie nawet bardzo młodzi czytelnicy!

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont