“DOTYK ANIOŁA” Katarzyna Mak – Recenzja

“DOTYK ANIOŁA” Katarzyna Mak – Recenzja

Jeśli na świecie ktoś potrafi odczarować banalne scenariusze, to z pewnością jest to Katarzyna Mak. W swojej powieści “Dotyk Anioła”, autorka sięga po sztampową akcję, nadmiar alkoholu, nieogarnięta dziewczyna, przystojny i groźny facet, a do tego niekontrolowany ślub w Las Vegas. Czy z tego może wyjść dobra powieść?

Wygląda na to, że tak. Ku mojej uciesze im dalej w las, tym piękniejszy widok. Przejdźmy jednak do sedna. Angel i Bradley spotykają się w wyjątkowo najmniej oczekiwanej chwili. Ich spotkanie w kasynie Las Vegas, sprawia że życie tej dwójki diametralnie się zmieni. Młodą, skromną i religijną dziewczyną zawładnęła zbyt duża dawka alkoholu. W związku z tym, postanawia wyjść za mąż, za pierwszego mężczyznę który okazał jej zainteresowanie. Pech sprawił, że tym facetem jest niebezpieczny Brad, którego życie pełne jest goryczy. Jak wszyscy wiedzą, śluby w Las Vegas to wręcz standard i niejednokrotnie nowożeńcy anulują zawarte za sprawą procentów związki. Jednakże życie lubi płatać figle i czasem trzeba poczekać aż 365 dni na rozwiązanie problemu.

Bohaterowie zmagają się z własnymi demonami, co czyni ich wyjątkowo ciekawymi postaciami. Są zupełnie różni, a mimo to przyciągają się jak magnes. Już na początku książki można się domyślić, że ich związek będzie burzliwy, ale zarazem pełen miłości. Autorka wspaniale wykreowała ich charaktery, które możemy poznać dzięki podwójnej narracji bohaterów. Całość czyta się przyjemnie i szybko. Dopełnieniem są opisy scen łóżkowych, które towarzyszą czytelnikowi przez większą część powieści.

Prócz całej tej miłosnej historii mamy możliwość wkroczyć w świat tajemnic bohaterów. Doświadczamy tego co czują i jak próbują odkryć samych siebie. Ich uczucia niejednokrotnie zostają wystawione na próbę, czy sobie poradzą? Aby się o tym przekonać koniecznie musicie sięgnąć po “Dotyk Anioła”, a ja mam dla was wyjątkowo dobrą wiadomość: ciąg dalszy nastąpi…

Recenzja ZaBiałymPłotkiem
Tytuł: Dotyk Anioła
Autor: Katarzyna Mak
Wydawnictwo: Videograf