Biblioteka Bajek “Tomek i przyjaciele”

Biblioteka Bajek “Tomek i przyjaciele”

Jakiś czas temu na ekranach Tomek wyruszył w podróż po całym świecie. Dzięki temu nasze dzieciaki poznały nawet najdalsze zakątki, cudowną przyrodę i niesamowite postacie. Bohater jak zwykle przeżywał ogrom przygód, w których braliśmy udział razem z nim. Jako, że w naszym domu Tomek rządzi i jest to zdecydowanie ulubiony bohater mojego synka, to mamy znacznie pokaźną ilość zabawek i książek z nim związanych.

Tym razem Tomek wyruszył w świat i poznaje całkiem nowych przyjaciół. Trafia do Indii gdzie może chronić tygrysy, do Australii, gdzie podziwia cudowne misie koala, a nawet do Chin, gdzie zobaczy ogromnego smoka. Wśród kangurów niebieska ciuchcia spędzi święta,  a w innym zakątku świata wpadnie prosto w oko cyklonu. Dzięki swojej odwadze poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach i pozna nowe, niesamowite lokomotywki, które zainspirują go do kolejnych zadań i przygód.

Biblioteka bajek pozwala nam, wspólnie z Tomkiem, wkroczyć w świat lokomotywek i wspólnie śledzić co im się przydarzy. To wspaniałe, inspirujące i pouczające historie, które idealnie nadają się do poduszki. W naszym domu właśnie wtedy pochłaniamy te bajeczki i bez przynajmniej trzech, nie ma zasypiania. Zdecydowanie najlepiej śpi się z Tomkiem, Kubą czy Piotrusiem w snach.

Nowe historyjki są wspaniałe, serdecznie polecamy.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont