Bajki 5 minut przed snem – Bajeczki Maszy

Bajki 5 minut przed snem – Bajeczki Maszy

Seria “Bajki 5 minut przed snem” jest już z pewnością tak samo dobrze znana wam, jak i mnie. W naszej kolekcji książek dla dzieci mamy już kilka pozycji z tej kolekcji i wszystkie oceniam tak samo dobrze. Ogromnym plusem jest jakość wykonania, która sprawia, że nawet czytane kilkadziesiąt razy, wciąż wyglądają jak nowe.

Tym razem nasz zbiór powiększyliśmy o książeczkę “Bajeczki Maszy”, która zawiera opowiadania wymyślone przez zwariowaną bohaterkę, ale oparte na tych znanych nam od wieków. Nie brak tu dobrego humoru więc przy czytaniu jest mnóstwo świetnej zabawy. Opowiadania mają idealną długość, ilustracje jak zwykle są bajecznie kolorowe, a litery odpowiednio duże by czytać nawet przy słabym świetle.

Ta seria zdecydowanie jest naszym faworytem do czytania przed snem. Specjaliści ułożyli wszystko tak sprawnie, że już po jednej bajce nasz mały Mireczek zasypia bez problemu, a w nocy z pewnością śnią mu się niesamowite przygody.

W tej kolekcji ukazały się książeczki z najróżniejszymi ulubionymi bohaterami z popularnych bajek. Dlatego też z pewnością znajdziecie książeczkę idealną dla waszego malucha. Zdecydowanie polecamy 🙂

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont