3 bajeczki przed snem. Tomek i przyjaciele. Masza i Niedźwiedź

3 bajeczki przed snem. Tomek i przyjaciele. Masza i Niedźwiedź

Wydaje się, że niektóre bajki zostały już całkowicie opowiedziane, ale wydawnictwo Harper Kids wciąż uświadamia nas, że można wymyślić coś nowego i to “coś” potrafi mocno zainteresować naszych małych czytelników. Przed Wami najnowsza seria wydawnictwa, przygotowana specjalnie z myślą o czytaniu przed snem, “3 bajeczki przed snem”.

Wraz z Mirkiem wybrałam dwie pozycje z tej serii, które zawierają w sobie opowieści z jego ulubionymi bohaterami czyli Maszą i Tomkiem. Od kilku już lat mój chłopczyk nie ma dość historii o lokomotywkach i niesamowicie rezolutnej dziewczynce. Jedne z nich opisują jego ulubioną formę zabawy, a drugie są odzwierciedleniem jego osobowości. W tej serii ukazały się również przygody Smerfów oraz Muminków.

Każda z tych książek zawiera aż 3 przepiękne bajki z ulubionymi bohaterami waszych pociech. Te historie są wspaniałe i idealnie dopasowane by nie zaburzyć snu dzieciaczków. Wybrane opowieści nie były dotąd publikowane. Każda z nich ma również pozytywne zakończenie, a czytana w ciągu dnia może być punktem wyjścia do ciekawej rozmowy z maluchem. Dodatkowo książeczki zostały oprawione w okładkę, która świeci w ciemności, a to jak wiadomo, jest ogromny atut dla naszych dzieciaków.

Wraz z Mirusiem ogromnie polecamy tę nową serię i życzymy przemiłej lektury wśród wspaniałych przygód.

B.

ZaBiałymPłotkiem
Wydawnictwo: Harper Collins , Egmont